Adoracja w Panewnikach

Co roku na koniec stycznia niesłyszący i słabosłyszący ze Śląska gromadzą się na adorację przy żłóbku w bazylice w Katowicach-Panewnikach. Jak informują organizatorzy, czyli Duszpasterstwo Osób Niesłyszących w Archidiecezji Katowickiej, tegoroczne spotkanie odbędzie się w innej formie. Oto informacja od Duszpasterzy:

Szczęść Boże.

Rok temu a dokładnie 25 stycznia 2020r. uczestniczyliśmy w Adoracji przy Bożym Żłóbku w Katowicach-Panewnikach. To było piękne spotkanie. Mszy świętej przewodniczył ks. Biskup Adam Wodarczyk. Było to nasze ostatnie wspólnotowe spotkanie, ponieważ wybuchła pandemia Covid-19 i od marca wszystkie pielgrzymki i rekolekcje były odwołane.
W tym roku niestety nadal trwa czas zagrożenia epidemicznego i są zakazane spotkania w większej ilości osób.
Postanowiliśmy jednak, że duszpasterze przyjadą do Katowic-Panewnik, aby odprawić Mszę Świętą w intencji Waszych rodzin w sobotę 30 stycznia 2021r. o godz. 12.00. Wszystkich Niesłyszących i Wasze rodziny serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy Świętej poprzez internet – link pojawi się na naszej stronie www.glusi.slask.pl oraz stronie facebookowej.
Przykro nam, że nie będziecie mogli być z nami ciałem, ale liczymy, że sercem i duchem będzie uczestniczyć w tej Mszy Świętej.

Z modlitwą Wasi duszpasterze

www.effatha24.com – aktualne informacje z Duszpasterstwa Niesłyszących w Polsce