Aplikacja

Zapraszamy do zapoznania się i korzystania z aplikacji Effatha24. Jest to pierwsza w świecie aplikacja mobilna służąca polskim chrześcijanom Niesłyszącym i Słabosłyszącym, posługującym się polskim językiem migowym lub też polskim systemem języka migowego. Jest ona ukierunkowana na pomoc organizacyjną Ogólnopolskiego Duszpasterstwa Niesłyszących, a także jako źródło wiedzy religijnej dla chrześcijan mających problemy ze słuchem.

Aplikacja powstała w roku 2020. Inicjatorem powstania oraz odpowiedzialnym za jej funkcjonowanie jest ks. Damian Migacz – duszpasterz niesłyszących w diecezji tarnowskiej. Zaś w przygotowanie materiałów prezentowanych w poszczególnych działach włączyli się również kapłani z innych diecezji.

W aplikacji znajdziecie wydarzenia i aktualności związane z Duszpasterstwem Niesłyszących w Polsce. Kolejne zakładki poprowadzą Was do filmów w języku migowym, prezentujących modlitwy, rok liturgiczny, a także katechezę i sakramenty. Natomiast po kliknięciu na okręgi duszpasterskie otrzymacie pełną bazę miast w Polsce, w których kapłani sprawują sakramenty w języku migowym.

Poniżej prezentujemy film, w którym ks. Migacz prezentuje funkcjonalność aplikacji. Wyjaśnia również jak ją pobrać i jak z niej korzystać.

Aby pobrać aplikację skorzystaj z poniższego linku:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.effatha24