Kalendarz Niesłyszących 2021

Dobiegają końca prace nad Kalendarzem Niesłyszących 2021. Przyszłoroczny kalendarz będzie poświęcony międzynarodowym wydarzeniom związanym ze światem ciszy. Znajdziecie w nim między innymi informacje o 4. Festiwalu Głuchych Filmowców i Artystów, wyborach Miss i Mistera Świata Głuchych, 4. Europejskim Spotkaniu Niesłyszących Katolików czy 24. Olimpiadzie dla Niesłyszących. Warto dodać, że autorką szaty graficznej w kalendarzu jest osoba niesłysząca – Alicja Zawada

Kalendarz Niesłyszących 2021 powstaje w Fundacji FONIS we Wrocławiu. Jest to już kolejny rok, gdy wrocławska fundacja związana z tamtejszym Duszpasterstwem Niesłyszących przygotowuje kalendarz związany tematycznie ze światem ciszy. Tegoroczna edycja była poświęcona sławnym osobom głuchym i osobom związanym z tym środowiskiem (Kalendarz Niesłyszących 2020).

Zainteresowanych nabyciem kalendarza na rok 2021 dla swoich Duszpasterstw zapraszamy do kontaktu z ks. Tomaszem Filinowiczem (tel. 510 635 490) lub z Fundacją FONIS (mail: kontakt@fonis.pl).

Poniżej prezentujemy przykładowe stronice kalendarza: