Rekolekcje dla młodzieży – Wejherowo 2022

Serdecznie zapraszamy niesłyszącą i słabosłyszącą młodzież do udziału w Ogólnopolskich Rekolekcjach dla Młodzieży. Odbędą się one w dniach od 21 (niedziela) do 27 (sobota) sierpnia 2022 r. w Wejherowie. W programie: codzienne Msze św., konferencje, zwiedzanie miast Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, wypoczynek nad morzem Bałtyckim.

Przyjazd w godzinach popołudniowych i wieczornych dnia 21 sierpnia (niedziela), ok. godz. 20:00 kolacja. Wyjazd 27 sierpnia (sobota) ok. godz. 11:00.

Całkowity koszt: 330 zł (noclegi, pełne wyżywienie i atrakcje).

Młodzież będzie spała w internacie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących w Wejherowie, w pokojach wieloosobowych (w każdym pokoju prysznic i toaleta). Uczestnicy powinni zabrać ze sobą rzeczy potrzebne dla właściwej higieny, odpowiedniego ubioru i odpowiednie lekarstwa (w razie, gdy dziecko przechodzi jakąś chorobę). Koniecznie każde dziecko powinno posiadać: legitymację szkolną, legitymację osoby niepełnosprawnej lub orzeczenie o niepełnosprawności, dowód osobisty, śpiwór, wygodne obuwie przeciwdeszczowe, klapki (obuwie zmienne w Ośrodku), ręcznik, strój kąpielowy (na kąpiel w morzu), ubiór i bieliznę na zmianę, przybory toaletowe, płaszcz przeciwdeszczowy, ciepły sweter, lekką kurtkę, czapkę z daszkiem, mały plecak podręczny.

W rekolekcjach mogą uczestniczyć osoby z VIII klasy szkoły podstawowej i starsze. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ks. Damianem Migaczem mailowo (damianmigacz@diecezja.tarnow.pl) lub telefonicznie (504903710).

Aktualności Duszpasterstwa Niesłyszących w Polsce