Siła męskiej wiary – zaproszenie na spotkanie

Siła męskiej wiary to tytuł spotkania, które odbędzie się w listopadzie we Wrocławiu. Na spotkanie zaprasza wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa oraz wrocławskie Duszpasterstwo Niesłyszących. Fundacja FONIS zapewni tłumaczenie na język migowy.

Spotkanie “Siła męskiej wiary” zaplanowano na piątek 26 listopada 2021 roku. Rozpocznie się ono o godzinie 18.30 w kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu przy ulicy Katedralnej 4. Zakończy się natomiast około godziny 21.30. W programie przewidziana jest adoracja i okazja do spowiedzi, Msza święta, konferencja oraz przerwa kawowa. Gościem specjalnym listopadowego spotkania będzie Wojciech Bartnik – bokser i trener bokserski, brązowy medalista z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w wadze półciężkiej. To on właśnie wygłosi konferencję i podzieli się doświadczeniem wiary.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Wszystkich mężczyzn, chcących uczestniczyć w wydarzeniu, prosimy o kontakt z księdzem Tomaszem Filinowiczem (tel. 510 635 490). Ponadto, w związku z trwającą epidemią koronawirusa, uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania zasad bezpieczeństwa takich jak korzystanie z maseczki, z dezynfekcji rąk, a także zachowywanie bezpiecznej odległości.

 

Aktualności Duszpasterstwa Niesłyszących w Polsce