Trzydniowa konferencja „Oto Słowo Boże”

Kiedy w listopadzie w Porszewicach odbyła się konferencja dla duszpasterzy i katechetów pod hasłem „Tłumaczenie Biblii na język migowy w praktyce duszpasterskiej i katechetycznej” pojawiły się sygnały od osób świeckich o potrzebie podobnego spotkania dla nich. Odpowiadając na tę potrzebę wraz z Fundacją FONIS przygotowujemy trzydniowe spotkanie pod hasłem „Oto Słowo Boże”. Zaplanowaliśmy je na 7-9 lipca 2023 roku we Wrocławiu. W piątkowy wieczór rozpoczniemy od kolacji o godz. 19.00, po której zaprosimy na spotkanie integracyjne. Zakończeniem będzie niedzielna Eucharystia o godz. 11.00 w Duszpasterstwie Niesłyszących we Wrocławiu. W czasie trzech dni będzie czas na wspólną modlitwę, dzielenie się doświadczeniem, wykłady oraz zwiedzanie miasta. Szczegółowy program przedstawimy w późniejszym czasie.

Koszt udziału w spotkaniu to 200zł. W cenie są dwa noclegi i pełne wyżywienie (od kolacji w piątek wieczór do obiadu w niedzielne południe). Zapisy do końca czerwca lub do wyczerpania miejsc. Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby świeckie – niesłyszące, słabosłyszące i słyszące – zaangażowane w duszpasterstwa niesłyszących w poszczególnych diecezjach.

Szczegółowe informacje i zapisy u księdza Tomasza Filinowicza (tel. 510 635 490 – dostępny również WhatsApp lub mail kontakt@effatha24.com).