Nauki przedślubne w języku migowym

Pary narzeczonych, które w najbliższym roku planują ślub zapraszamy do udziału w naukach przedślubnych organizowanych przez Duszpasterstwo Niesłyszących w Polsce. Zaplanowaliśmy je na trzy dni lutego (9 – 11 lutego 2024 roku) we Wrocławiu.

Rozpoczniemy od konferencji wstępnej w piątek 9 lutego o godz. 20.00 i zakończymy w niedzielę 11 lutego Mszą św. w Duszpasterstwie Niesłyszących we Wrocławiu. Podczas nauk poruszymy między innymi tematykę związaną z teologią sakramentu małżeństwa, etapów rozwoju miłości, odpowiedzialnego rodzicielstwa, fizjologii płodności, komunikacji w małżeństwie, czy też treści przysięgi małżeńskiej. Prowadzącymi będą osoby duchowne i świeckie posługujące się językiem migowym, zarówno słyszące, jak i niesłyszące.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 350 zł/osobę. Obejmuje dwa noclegi, śniadanie i obiadokolację w sobotę, śniadanie w niedzielę, materiały szkoleniowe oraz wynagrodzenie prowadzących. Uczestnicy będą zakwaterowani w Domu Notre Dame na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod numerem 510 635 490 (można połączyć się na WhatsApp) lub mailowo na adres kontakt@effatha24.com do piątek 12 stycznia 2023 roku. Nie będzie możliwości dołączyć do grupy w późniejszym czasie (z powodu konieczności wcześniejszej rezerwacji noclegów).

 

Aktualności Duszpasterstwa Niesłyszących w Polsce