Zdrapka Wielkopostna 2021

Na tegoroczny Wielki Post mamy dla Was ciekawą propozycję. Ks. Łukasz Pasuto – Krajowy Duszpasterz Niesłyszących zaprasza do udziału w Zdrapce Wielkopostnej. Każdego dnia, począwszy od Środy Popielcowej aż do Poniedziałku Wielkanocnego, kapłan będzie tłumaczył na czym polega zadanie przygotowane przez twórców Zdrapki Wielkopostnej 2021.

 

Tegoroczna Zdrapka Wielkopostna odbywa się pod hasłem „Przyjdźcie, bo już wszystko gotowe”. Słowa te przypominają nam, że jesteśmy wezwani przez Boga do tworzenia wspólnoty nie tylko z Bogiem, ale i z innymi ludźmi. Dlatego właśnie tegoroczne zadania będą zachęcać do podejmowania działań na rzecz lokalnej wspólnoty, pogłębiania relacji z bliskimi. Wzorem oczywiście pozostaje doskonała miłość między Ojcem, Synem i Duchem Świętym, czyli relacja Osób Trójcy Świętej.

 

Zapraszamy więc do dobrego przeżycia Wielkiego Postu i do skorzystania z propozycji przygotowanej przez Duszpasterstwo Niesłyszących w Polsce. Filmy w języku migowym z zadaniami ze Zdrapki Wielkopostnej będziemy publikować każdego poranka na naszej stronie internetowej www.effatha24.com.